درباره ما

فروشگاه سیسمونی روژان

فروش اینترنتی انواع لوازم نوزاد و کودک | کالسکه ، کریر و..

درباره فروشگاه اینترنتی روژان

فروشگاه اينترنتي سیسمونی روژان به مديريت و صاحب امتيازي بابک خراسانی با ارايه کالاهای متنوع در بخش سیسمونی نوزاد و لوازم كودك  شروع بكار نموده است.

با توجه به رشد تكنولوژي و تغييرات اساسي و بنيادين در بازار و همچنين دگرگوني در ذائقه  مشتريان در داخل و خارج از كشور، نياز به تغيير در ارائه خدمات مناسب در اين بخش ضروري به نظر مي رسد. بر اين مبنا بر آن شديم كه با تلفيق روشهاي سنتي بازارسنجي (كه براي شناخت بازار، بومي سازي محصولات، درك صحيح ذائقه مشتريان، پيش بيني تقاضا و نيازسنجي دقيق و مناسب كمك شاياني مينمايد) و مدلهاي پيشرو و به روز در قالب فضاي مجازی (اينترنتی) و سفارش از راه دور گامي مهم در جهت ارائه محصولات با كيفيت و قيمت رقابتی برداريم.

مفتخريم كه حاصل بهره گيری از تجارب بيش از ٣٥ سال در زمينه پخش و فروش محصولات سيسمونی و همچنين بكارگيری نيروهاي جوان، كوشا و متخصص ما را به فروشگاه اينترنتي توانمند و چابك تبديل نمود.
در اين راستا رضايت مشتريان و تكريم آنها سر لوحه تمامي فعاليتها قرار گرفته است كه باارسال سریع، ارايه بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا، تعهد خود را به مشتريان  به اثبات خواهيم رساند.

ما از کوکی ها برای بهبود عملکرد فروشگاه استفاده میکنیم . لطفا بر روی دکمه تایید کلیک کنید .