فروشگاه اينترنتی سیسمونی روژان به مديريت و صاحب امتيازی بابک خراسانی با ارايه کالاهای متنوع در بخش سیسمونی نوزاد و لوازم كودك شروع بكار نموده است.

با توجه به رشد تكنولوژی و تغييرات اساسی و بنيادين در بازار و همچنين دگرگونی در ذائقه مشتريان در داخل و خارج از كشور، نياز به تغيير در ارائه خدمات مناسب در اين بخش ضروری به نظر می رسد. بر اين مبنا بر آن شديم كه با تلفيق روشهای سنتی بازارسنجی (كه برای شناخت بازار، بومی سازی محصولات، درك صحيح ذائقه مشتريان، پيش بينی تقاضا و نيازسنجی دقيق و مناسب كمك شايانی می نمايد) و مدل های پيشرو و به روز در قالب فضای مجازی (اينترنتی) و سفارش از راه دور گامی مهم در جهت ارائه محصولات با كيفيت و قيمت رقابتی برداريم.

مفتخريم كه حاصل بهره گيری از تجارب بيش از ٣٥ سال در زمينه پخش و فروش محصولات سيسمونی و همچنين بكارگيری نيروهای جوان، كوشا و متخصص ما را به فروشگاه اينترنتی توانمند و چابك تبديل نمود.

در اين راستا رضايت مشتريان و تكريم آنها سر لوحه تمامی فعاليت ها قرار گرفته است كه با ارسال سریع، ارايه بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا، تعهد خود را به مشتريان به اثبات خواهيم رساند.