برند چیکو

چیکو Chicco دوست و همراه همیشگی کودکان

چیکو Chicco دوست و همراه همیشگی کودکان

چیکو بزرگترین برند تهیه کننده محصولات کودک در اروپا جزئی از گروه جهانی آرتسانا است که خود را وقف تولید محصولات متنوع برای همه نسل های خانواده از لوازم تغذیه کودک تا لوازم بهداشتی و حتی تجهیزات پزشکی کرده است.
 نام برند چیکو بیش از ۵۰ سال است که به عنوان نماینده ی محصولات با کیفیت کودک می‌درخشد. علاقه پیترو کاتلی به تولید محصولات مورد نیاز برای رشد کودک به جایی رسید که محصولات چیکو امروزه در بیش از ۱۲۰ کشور و شش قاره به فروش میرسد.

chicco98

پیوند مادر و کودک:

محصولات چیکو طوری طراحی شده اند که پیوندهای مادر و کودک ازجمله پیوند تماسی و پیوند چشمی بین مادر و کودک را آسان تر و قوی تر کنند.

 • رشد همزمان مادر و کودک:

چیکو با تولید محصولاتی به منظور آسان تر کردن مسیر رشد برای مادر و کودک، به این میل طبیعی و غریزی احترام می گذارد.

 • خلاقیت:

 محصولات چیکو به کودکان فرصت خیال پردازی، بیان احساسات و کسب تجربیات جدید را می‌دهد. به این منظور از جدیدترین تکنولوژی ها برای تولید محصولات چیکو استفاده می شود.

 • در دسترس بودن:

 محصولات چیکو برای خانواده‌های مختلف محصولات متنوعی منطبق بر سطوح مختلف نیازهای ایشان تولید می کند که همه از فرصت برابر در دسترسی به محصولات چیکو برخوردار شوند.

 • مثبت اندیشی:

چیکو ارزش لبخند کودکان را می‌دانند و برای ایجاد این لبخند در تلاش است که مثبت گرایی و هماهنگی را به لحظه لحظه زندگی خانواده‌ها هدیه دهد.

 • سادگی:

 چیکو خود را متعهد می داند که با راه حل های ساده تغییرات عمده ای را در زندگی مادر و کودک ایجاد کند.

چیکو با دارا بودن بیش از 300 فروشگاه مستقیم در جهان و در بیش از 120 کشور، تونسته محصولات خودش رو به سراسر جهان ارسال کنه. محصولات تولیدی چیکو عبارتند از:

 1. لوازم بارداری وشیردهی
 2. غذای کودک
 3. لوازم بهداشتی کودک
 4. کالسکه و کریر چیکو
 5. صندلی ماشین کودک
 6. انواع تخت کودک و گهواره
 7. انواع اسباب بازی
 8. لباس کودک و کفش و چکمه
 9. سایر لوازم سیسمونی کودک

این شرکت به دلیل داشتن واحد تحقیق  و توسعه بسیار قوی، تقریبا سعی کرده تمامی محصولات مورد نیاز والدین رو متناسب با تمامی سنین کودکان تولید و ارائه کنه.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *